کانکس

طراحی و تولید انواع کانکس در ابعاد , متریال و با کاربری های مختلف

کانتینر

گروه نصران کانکس ارائه دهنده انواع کانتینر در سایز های متنوع

ویلای پیش ساخته | نصران کانکس

تولید انواع ساختمان و ویلای پیش ساخته بابهره گیری از تجهیزات روز | نصران کانکس

کانکس , کانکس آماده

از حدود سال ۱۳۸۵ مدیران و موسسان گروه صنعتی نصر کانکس بر اساس نیاز مبرمی احساس کردند اقدام به راه اندازی یک واحد تولیدی کانکس , کانکس آماده و ساختمانهای پیش ساخته کردند . مبنای فعالیت ما از ابتدا بر مبنای تحقیق و توسعه بوده است و هرگز خودمان را در طرح و تکنولوژی خاصی محدود نکرده ایم و همواره سعی داشته ایم با برقراری ارتباطات لازم با کمپانی های بین المللی فعال در این حوزه و بها دادن به واحد r&d  بتوانیم محصولاتی در خور شان ایران و ایرانی تولید کنیم ؛ البته از طرفی بحث قیمت تمام شده هم از دغدغه های فکری ما بوده است .

کانکس آماده

کانکس , انواع کانکس

از حدود سال ۱۳۸۵ مدیران و موسسان گروه صنعتی نصر کانکس بر اساس نیاز مبرمی احساس کردند اقدام به راه اندازی یک واحد تولیدی کانکس , کانکس آماده و ساختمانهای پیش ساخته کردند . مبنای فعالیت ما از ابتدا بر مبنای تحقیق و توسعه بوده است و هرگز خودمان را در طرح و تکنولوژی خاصی محدود نکرده ایم و همواره سعی داشته ایم با برقراری ارتباطات لازم با کمپانی های بین المللی فعال در این حوزه و بها دادن به واحد r&d  بتوانیم محصولاتی در خور شان ایران و ایرانی تولید کنیم ؛ البته از طرفی بحث قیمت تمام شده هم از دغدغه های فکری ما بوده است .

یک توصیه ویژه قبل خرید کانکس

کانکس

طراحی و تولید انواع کانکس ساندویچ پانلی، خانه آماده و  ویلای پیش ساخته، انواع کانکس کامپوزیت، کانکس آماده ، کانکس ویلایی، آلاچیق، کانکس دوقلو ,متحرک چرخدار، سرویس بهداشتی سیار ، اتاقک و کیوسک نگهبانی، کمپ پیش ساخته پانلی تفاوتی که از ابتدای تاسیس بین ما و رقبا بوده است تکنولوژی تولید مدرن و طراحی محصولات روز دنیا بوده است ولی تفاوت در کیفیت و طراحی همیشه به معنای تفاوت در قیمت تمام شده نیست, با سیستم مدیریت یکپارچه در مجموعه نصر کانکس توانسته ایم قیمت های تمام شده محصولات خود را تا حد بسیار زیادی مدیریت کنیم و در نهایت محصولی که مشتری دریافت میکند به لحاظ قیمت کاملا در سطح قیمت های بازار ایران و به لحاظ کیفیت کاملا همتراز با محصولات و نمونه های تولید شده در کشورهای غرب اروپا و آمریکای شمالی باشد.

کانکس , ویلای پیش ساخته آماده , ساختمان پیش-ساخته , کانکس آماده ,آلاچیق , کانتینر

کانکس دو قلو

کمپ پیش ساخته پانلی

کانتینر ۲۰ و ۴۰ فوت

کانکس ویژه اقتصادی (ارزان)

کانکس ساندویچ پانل

اجرا در محل و کاملا سیار

ویلای پیش ساخته

کیوسک نگهبانی

ویلای اجرا در محل

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس متحرک (چرخدار)

کانکس و کانتینر پانلی و ورقی

اتصالات کانکس چیست و چگونه است؟

قطعات و لوازم کانکس

اتصالات و قطعات:

* اتصالات اسکلت فلزی کانکس از نوع جوش ممتددر چندین نقطه با الکترود پارس همراه با اجرای ضدزنگ به ضخامت ۴۰ میکرون به تمام نقاط و قیرپاشی کف کانکس بطور کامل از زیر انجام میگردد.

با استفاده از قطعات و نظارت مداوم بر اتصالات هنگام تولید مشتری میتواند مطمئن باشد که محصولی را تحویل میگیرد که از قطعات درجه یک تولید شده است.

عایق بندی دیواره و سقف کانکس ؟

* ۳ لایه عایق دیواره و سقف کانکس از نوع پلی استایرن فشرده درجه یک باضخامت ۴ سانتیمتر و نسوز با تراکم بالا میباشد .

بارگیری و تخلیه کانکسنحوه عایق بندی کانکس

نحوه بارگیری و تخلیه انواع کانکس با ابعاد کوچک تا بزرگ:

* قلاب بارگیری و تخلیه کانکس از آرماتور نمره ۲۲ نصب شده در سقف و ثابت باشد.

بارگیری و تخلیه راحت از مهمترین مزیت های محصولات گروه صنعتی یکتا سازه میباشند . با تکنولوژی ساخت مطمئن براحتی اینکار انجام میشود

قابلیت جابجا شدن با جرثقیل بدون ستونچه ی موقت

اتصالات و نحوه حمل و بارگیری و جابجایی کانکس های تولیدی یکتا سازه؟

کانکس های تولیدی قابلیت جابجایی با جرثیق را براحتی دارند و ایزولاسیون روی پوشش سقف بوسیله ایزوگام پوشیده شده است.

نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی اتاقک های کانکسی؟

نمای بیرون و متریال و نحوه استفاده از آن در دکوراسیون داخلی یک کانکس نقش زیادی در راحتی استفاده از آن و حس خوب مشتری دارد .

گروه یکتا سازه با استفاده از طراحان داخلی مجرب و استفاده از متریال نوین در طراحی داخلی و نمای بیروی محصولات خود در این حوزه همواره پیشرو بوده است.

نمای بیرونی کانکس از جنس ورق گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک

کانکس

نمای داخلی از جنس تایل پی وی سی یا ام دی اف

سقف از جنس ورق گالوانیزه الکترواستاتیک طرح سفال

 دربب و پنجره کانکس

درب ورودی کانکس از آلومینیوم سنگین درجه یک با طرح فاساد و حفاظ دار جهت جلوگیری از ورود حشرات و با بهترین یراق آلات

ينجره کانکس از جنس آلومینیوم سنگین با شیشه رفلکس

کف کانکس از تخته ۱۸ میل با کف پوش پی وی سی

راهنما و مشاوره خرید

کلیه اتصالات به وسیله پرچ درجه یک ایرانی یا خارجی انجام میشود.

کلیدوپریز کانکس ارت دار بوده و پریز برق و تلفن به تعدادکافی(طبق نظرخریدار)در داخل تعبیه می شود . تابلوی برق با کنتاکتور و فیوز برای نصب می گردد.

چراغ روشنایی از نوع فلورسنت زوجی کریستال

چراغ تونلی حفاظ دار بروی کانکس نصب گردد .

شیشه از نوع ۴ میلیمتر ساده یا رفلکس

اول ایمنی بعد کار

کانکس : دوقلو

کانکس دو قلو

یشرفت امکانات رفاهی ، هزینه مناسب و افزایش سرعت تولید سازه سبب گردیده، تقاضا برای این محصول به شکل قابل ملاحظه ای افزایش یابد.
کانکس دوقلو یکی از بهترین گزینه ها در مواردی است که به تعداد بیشتری نیاز است ولی در عین محدودیت بودجه نیز مطرح است. انواع دوقلو در حقیقت یک مجموعه با فضای مفید دوبرابر است، که در عین حال از پرداخت هزینه های اضافی نظیر مسقف نمودن راهروی بین محصولات یکتا سازه جلوگیری می نماید. در طراحی محصولات دوقلو، تمامی اتاق ها و راهروها درون یک نقشه قرار می گیرند و این نقشه در پلانی که با استانداردهای ساخت  قابل تولید باشد اجرا میگردد، سپس شاسی دو قسمت  ساخته شده و به صورت مجزا کنار هم نصب می گردد تا مقاومت و کیفیت بالای سازه حفظ گردد. در مرحله ی بعد اسکلت و نمای خارجی اضافه می گردد و در پایان امکانات رفاهی و نمای داخلی سازه تکمیل می شود.

استاندارد ابعادی کانکس های دوقلو

استاندارد های تولید

استاندارد طراحی کانکس دوقلو و چند قلو در ابعاد مختلف به شرح زیر موجود و قابل خرید است . مانند:

کانکس دوقولو ۱۲ در ۶ متر با مساحت ۷۲ مترمربع

دوقلو ۵ در ۱۲ متر با مساحت ۵۰مترمربع

کانکس استاندارد ۹ در ۱۲ متر با مساحت ۱۰۸ مترمربع

کانکس ۱۲ در ۱۸متر با مساحت ۲۱۶ مترمربع

کانکس در ابعاد بزرگ و با متراژ بالا طبق پلان و درخواست مشتری

کانکس و اتاقک های نگهبانی یکتا سازه

کیوسک نگهبانی-02

خرید اتاقک نگهبانی گروه یکتا سازه چگونه است ؟کانکس نگهبانی، کیوسک و اتاقک نگهبانی
خلاصه مشخصات کیوسک ها :
ورق بدنه از گالوانیزه فُرم دار ۷/۰ رنگ کوره ای.
پوشش داخلی از دیوار پوش P.V.C سفید .
تخته کف ازجنس تخته سه لائی ۱۸ میل
درب و پنجره U.P.V.C .

کیوسک ها داری سه ضلع پنجره خور ویک ضلع درب ورودی جهت اشراف کامل به محیط میباشد.

کیوسک و دکه های ثابت و متحرک

دکه

دکه ها و كيوسك هاي نگهبانی در طرح ها و ابعاد مختلف با قابلیت اسکان ثابت و یا قابل حمل(چرخدار)با رنگ آمیزی طبق درخواست مشتری و هماهنگ با محیط قابل اجرا می باشد.
۴۰/۲×۳ و ۳×۲ و ۴۰/۲×۲ و ۲×۲ و ۵/۱ ×۵/۱ و ۱×۱

تاسیسات کیوسک, کانکس و دکه

تاسیسات کانکس , کیوسک و دکه های روزنامه فروشی :سیستم بــرق کشی (ورودی بــــرق ، سیـــم کـشــی رو کـار ، کـلـیـد و پــریـز ، فـیــوزمـیـنـیـاتــوری ، روشـنـــایـــی خارجی، تـجـهـیـزات روشـنـــایـــی داخـلـــی ، ارتـبـاطـات مـخـابــراتـــی بــــا پــوشـش داکـت یــو پــی وی سـی و لولـه کـشـــی.

افزایش تقاضای خرید انواع کانکس و سایر محصولات یکتا سازه

قیمت کانکس

قیمت کانکس

محاسبه قیمت کانکس در ساخت و اجرا، اتاقکهای پیش ساخته و سازه های پیش ساخته قابل حمل، بر مبنای ابعاد، کیفیت، طرح و مکان قرار گرفتن سازه می باشد که بنا به خواسته و نیاز مشتریان قابل محاسبه می باشد.

گروه صنعتی یکتا سازه با اجرای سازه های پیش ساخته در کیفیت های متفاوت و قیمت های متنوع، مشتریان خویش را در امر انتخاب نوع سازه درخواستی یاری نماید، امید آن است تا بتوانیم در رفع نیازهای مشتریان خویش کوشا باشیم.

لیست قیمت

کانکس سالني به ابعاد ۲٫۵*۶ نمای داخل pvc تیپ معمولی قیمت ۲،۹۰۰،۰۰۰ تومان

قیمت کانکس سالني به ابعاد ۲٫۵*۶ نمای داخل PVC تیپ ممتاز : ۳،۳۰۰،۰۰۰تومان

قیمت نوع سالني به ابعاد ۲٫۵*۱۲ تیپ ام دی اف : ۶،۵۰۰،۰۰۰ تومان

کانکس سالني به ابعاد ۲٫۵*۱۲ تیپ PVC فقط ۷،۲۰۰،۰۰۰تومان

کانکس سالني به ابعاد ۲٫۵*۴ pvc تیپ معمولی فقط ۲،۴۰۰،۰۰۰تومان

کانکس سالني به ابعاد ۲٫۵*۴ pvc تیپ ممتاز فقط ۲٫۶۵۰٫۰۰۰ تومان

قیمت کانکس های ویلایی و پیش ساخته فول امکانات از متر مربع ۳۸۰،۰۰۰ تا ۸۵۰،۰۰۰ تومان

بهترین قیمت را از ما بگیرید

کانکس دسته دوم

یکی دیگر از فعالیت های اصلی شرکت یکتاسازه کانکس دسته دوم  میباشد که شما میتوانید با استفاده از پل های ارتباطی و تماس با کارشناسان با سابقه یکتاسازه اطلاعات مورد نیاز را در زمینه خرید  و فروش بدست آورید.

در واقع یکی از برترین فعالیت ها و تصمیمات یکتاسازه برای صرفه جویی در هزینه های مشتری فروش میباشد که بازخورد چشمگیری از زمانن شروع فعالیت شرکت نیز از سوی مشتریان درزمینه کانکس دسته دوم داشته است.یکتا سازه این امکان را فراهم کرده است که شرکت ها و افرادی که به کانکس خود احتیاجی ندارند و با قصد فروش آن را دارندخریداری کند.

ارسال به سراسر کشور با کمترین هزینه حمل و نقل

لیست قيمت بعضي از محصولات پركاربرد با ابعاد استاندارد كه توسط اين واحد صنعتي توليد مي شود به شرح ذيل مي باشد:

مرکز خرید و فروش کانکس, کیوسک و کانتینتر دست دوم و تجهیزات وابسته

کانکس و آلاچیق ویلایی

کانکس ویلایی را میتوان از مدرن ترین تولیدات شرکت یکتاسازه دانست در طراحی و تولید خانه های پیش ساخته ویلایی از بهترین وزیباترین متریال استفاده میشودتامورد پسند مشتریان ارجمند قراربگیرد.کانکس ویلایی بیشتر در مناطق سرسبز و باغات مورد استفاده میگیرد.درطراحی و تولید نمای  ویلایی معمولااز سنگ و چوب استفادهه میشود تا نمای زیبایی را برای جلب مشتری به نمایش بگذارد.میتوان گفت  دارای قیمت نسبتا بالاتری بدلیل مدرن بودن آن ومتریال لوکس و مرغوب بهه کاررفته در آن است اما مشتریان میتوانندبسته به نیاز خود مواد به کارفته در  ویلایی خود را انتخاب کنند تا از صرف هزینه های اضافی جلوگیری شود.البته شرکت یکتاسازه نیز برای صرفه جویی در هزینه های مشتریان  با قیمت های پایینتری تحت عنوان کانکس دسته دوم برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است.

اجرای ویلای پیش ساخته آماده و در محل فقط یکتا سازه

کانکس پنلی

مزایای استفاده از ساندویچ پنل :ازمزایای استفاده از ساندویچ پنل میتوان به قابل حمل بودن آن و قرار گیری آن درهرمکانی اشاره کرد, امروزه درطراحی و تولید سعی شده از مواداولیه سبک استفاده شود تاحمل و جابجایی آن به آسانی انجام گیرد .متریال به کاررفته دمتفاوت میباشد برای مثال درتولید کانکس های قدیمی درب و پنجره های آن از فلز وو آلومینیوم استفاده میشدکه امروزه اغلب جنس ساندویچ پانل هستند که درمقایسه با آلومینیوم بسیار سبک تر بوده درواقع ساندویچ پانل متشکل ازدولایه ورق میباشد که بین این دولایه یک فوم عایق قرار دارد که جنس این فوم میتواند از پلی یورتان,پلی استایرن ویا از جنس پشم سنگ باشد که معمولا برای ساندویچ پانل های استاندارداز پلی یورتان استفاده میشود.ساندویچ پانل بردو نوع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری میباشدکه بسته به ضخامت وزن آن نیز متغیر میباشد برایی مثال ساندویچ پانل سقفی با ضخامت ۴سانتی متر وزنی بالغ بر ۱۱کیلوگرم درهرمترمربع داردو همچنین ساندویچ پانل دیواری با ضخامت ۵۵سانتی مترحدود ۱۰کیلوگرم وزنن دارد.

دلایل استفاده از ساندویچ پنل ها در طراحی و تولید کانکس

کانکس و کانتینر

دلایل استفاده از ساندویچ پنل در تولید کانکس:

۱٫قیمت پایین ساندویچ پنل نسبت به سایر ورق ها

۲٫قابلیت حمل و پرتابل بودن

۳٫هزینه نگهداری پایین

۴٫امنیت دربرابرزلزله

کانکس دو طبقه

آلاچیق

ویلای اجرا در محل

ویلای پیش ساخته

کیوسک نگهبانی

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس متحرک (چرخدار)

کانکس دو قلو

کمپ پیش ساخته پانلی

کانتینر ۲۰ و ۴۰ فوت

کانکس ویژه اقتصادی (ارزان)

کانکس ساندویچ پانل

:

کانکس اورژانسی

همانطور که از نام کانکس اورژانس پیداست  محل استقرار پزشکان وپرستاران در جاده ها و مناطق صحرایی جهت ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی میباشد,کاربرد بسیار زیادی برای نیرو های امدادی و هلال احمر و پایگاه های انتقال خون دارد , ورود و خروج سرما و یا گرما ساخته شده است همچنین دیواره های داخلی از عایق های صوتی مناسب برخوردار بوده تا از مانع از ورود به آلودگی های صوتی به داخل  شود.کانکس اورژانس دارای تمامیی امکانات و تجهیزات پزشکی میباشداین کانکس نیز تحت عنوان درمانگاه صحرایی و سیار نیز نامیده میشود.

انواع کانکس رستورانی

همانطور که از نام کانکس رستوران پیداست , مخصوص سلف های غذا و غذاخوری های شرکت ها,کارگاه ها و یا فست فود های سیاری که در پارک ها شهربازی ها و یا نمایشگاه ها میباشد, داخل  , میز و صندلی های مخصوص نصب و تعبیه شده است این محصول دارای سیستم تهویه هوای مناسبیی میباشد ازمهمترین ماهیت های این محصول نحوه طراحی داخل آن است که با اصول بهداشتی نیز توام میباشد.در طراحی کانکس رستورانی معمولا از متریال لوکس جهت زیبایی و جلب مشتری نیز استفاده میشود که به طور معمول از چوب و فایبر گلاس نیز در طراحی دیواره های داخلی آن نیز استفاده میشود,اندازه آن نیز بنابه درخواست مشتری متغیر میباشد و متراژ  بستگی به تعداد میز و صندلی های داخل و ظرفیت کانکس دارد.همچنین دیواره های داخلی و خارجی رستوران از عایق بندی استاندارد جهت جلوگیری از ورود و خروج گرما و یا سرما بهره میبرد.تولید  را میتوان از تولیدات لوکس و مدرن شرکت یکتاسازه دانست.

گالری تصاویر

در ادامه بصورت رندوم تصاویر تعدادی از نمونه های تولید شده کانکس توسط گروه صنعتی یکتا سازه در سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ خدمتتان ارائه میگردد . برای مشاهده تصاویر بیشتر میتوانید به ستون محصولات مراجعه کرده یا با کارشناسان فروش  گروه یکتا سازه تماس بگیرید .

تصاویر کانکس

کانکس و خانه پیش ساخته کانکس ارزان کانکس دو قلو کانکس ساندویچ پنل کانکس-03 انواع کانکس کانکس کانکس کارگری کانکس اسکان کارگری کانکس فروشگاهی کانکس دست دوم کانکس کانکس کانکس کانکس مسکونی کانکس مسکونی-11 کانکس حمل و نقل کانکس کیوسک نگهبانی کیوسک نگهبانی

کانکس و اتاقک های سیار های اسکان کارگری

گروه صنعتی یکتا سازه بر اساس بودجه و نیاز مشتریان محترم  کانکس ویژه اقتصادی (ارزان) را طراحی و تولید می نماید تا با حداقل سود محصول مناسبی به مشتریان محترم ارائه دهد. یکتا سازه با ساخت بیش از ۳۰۰۰۰ دس تگاه از ویژه اقتصادی (ارزان) و همکاری با پروژه های بزرگ عمرانی،راهسازی،ساختمانی و معدنی آماده خدمت رسانی هر چه بیشتر به مشتریان محترم خود می باشد.

کانکس های اورژانسی و ویژه بحران

کانکس خاص ویژه بحران چیست؟
سری انواع اختصاصی و خاص بحران در زمان وقوع بلايای طبيعی و … مورد استفاده قرار می گيرد.
ديوار آنها بحران با ورق دو ميليمتر شادولاين و اسکلت بسيار قوی ساخته می شود.
علاوه بر آن دارای ۸ عدد کرنرفيتينگ در هشت گوشه کانکس خاص بحران است که امکان جابجايی با جرثقيل را تسهيل می نمايد.
بحران عايق حرارتی ندارد .

کانکس با نمای سایدینگ کانکس  اورژانس | موقعیت های بحرانی
ساختاری شبيه کانتينر دارد وليکن داخل آن طبقه بندی خاصی ايجاد مي گردد.
استحکام  مهمترين فاکتور طراحی آن به شمار مي رود.
ظاهری شبيه کانتينر دارد با دو درب آهنی تردد نفر و تعدادي پنجره ۳۰ * ۳۰ براي گردش هوا.
ابعاد کانکس بحران ۲٫۵ * ۶ به اندازه کانتينر ۲۰ فوتی می باشد.
کانکس خاص اورژانس

تولید و فروش انواع کانکس با بهترین قیمت و کیفیت

با افتخار و به پشتوانه تجربه سالهای متمادی فعالیت در صنعت طراحی و تولید انواع کانکس و کانتینر گروه صنعتی یکتا سازه بهترین قیمت  را در کنار حفظ کیفیت بالای محصولات خدمتتان پیشکش میکند . سیاست کاری یکتا سازه حذف هزینه های سربار تولید و سرمایه گذاری در بخش تحقیق و توسعه و ارتقاء استانداردهای کنترل کیفی میباشد . در همین راستا این گروه موفق به کاهش قابل توجه قیمت های تمام شده محصولات و در کنار آن حفظ کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید انواع کانکس اداری و کانکس مسکونی میباشد .

فروش با قیمت مناسب

اگر شما هم وطن گرامی هم به دنبال خریداری کانکس و کانتینر میباشید . با کمال افتخار آماده فروش  با قیمت های بسیار مناسب و کیفیت ثابت شده یکتا سازه هستیم .

محصولات یکتا سازه برای همه هم وطننان از سراسر کشور و شهر ها و استانهای کشور قابل سفارش میباشد .

خرید محصولات یکتا سازه اولین گام رابطه طولانی ما و شما خواهد بود